KONST / Litografier / Litografisk affisch 10827006

nr 1082 7006

Litografisk affisch

Mumintrollen, 1960-tal, AB Elg & Elg, motivet: 58x43

Kondition: missfärgningar

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 9 januari 2017
kl 18:12:09

Ossian Elgström (1883-1950)